V našem kempu se můžete ubytovat ve čtyřlůžkových , třílůžkových a dvoulůžkových chatkách. Dále zde máme stání pro karavany a velkou travnatou plochu pro stany. Součástí kempu je společenská místnost a společné sociální zařízení.


 

Čtyřlůžková chata je bez sociálního zařízení je vybavena malým kuchyňským koutkem kde je možno připravovat stravu s vlastním plynovým nebo elektrickým vařičem a vlastním nádobím. V chatě je elektrická zásuvka na 240 V. V ceně za ubytování je zahrnuto ložní prádlo, které dostane rekreant při příjezdu. U každé chatky je možno zaparkovat s osobním autem


            

Třílůžková chata je vybavena obdobně jako čtyřlůžková. Součástí chatek je zahradní lavička a stolek.Dvoulůžkové chatky jsou vhodné pro méně náročné rekreanty. Před každou chatkou je pevný stolek s lavičkami, v každé chatce je pouze osvětlení 24 V. Ložní prádlo v ceně chatky je samozřejmostí.


            


Po celý den je otevřena společenská místnost s krbem, televizí, lednicemi a kuchyňkou     (dva vestavěné vařiče, mikrovlnná trouba, rychlovarné konvice ).
 


              


Pro ty, kteří k nám přijedou s karavanem mají možnost připojení elektrického proudu, ti co tráví dovolenou raději pod stanem mají u nás k dispozici  travnatou plochu pro svůj stan.