V našem kempu se můžete ubytovat ve čtyřlůžkových , třílůžkových a dvoulůžkových chatkách. Dále zde máme stání pro karavany a velkou travnatou plochu pro stany. Součástí kempu je společenská místnost a společné sociální zařízení.


Čtyřlůžková chata je bez sociálního zařízení je vybavena malým kuchyňským koutkem kde je možno připravovat stravu s vlastním plynovým nebo elektrickým vařičem a vlastním nádobím. V chatě je elektrická zásuvka na 240 V. V ceně za ubytování je zahrnuto ložní prádlo, které dostane rekreant při příjezdu. U každé chatky je možno zaparkovat s osobním autem


             

Třílůžková chata je vybavena obdobně jako čtyřlůžková. Součástí chatek je zahradní lavička a stolek.Dvoulůžkové (čtyřlůžkové) chatky jsou vhodné pro méně náročné rekreanty. Před každou chatkou je pevný stolek s lavičkami, v každé chatce je pouze osvětlení 24 V. Ložní prádlo v ceně chatky je samozřejmostí.


             


Po celý den je otevřena společenská místnost s krbem, televizí, lednicemi, mrazákem a kuchyňkou     (vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice ).
 


              


Pro ty, kteří k nám přijedou s karavanem mají možnost připojení elektrického proudu, ti co tráví dovolenou raději pod stanem mají u nás k dispozici vekou travnatou plochu pro svůj stan.

 

TOPlist